wtorek, 26 września 2017

Co daje metoda Soul Body Fusion?

Z Jonette Crowley, autorką metody SBF, w Kuźni Zdrowia w Warszawie

testymoniale osób, które wzięły udział w lipcowych warsztatach SBF:

"Doznałam czegoś, co dotychczas nie miało miejsca, bowiem uświadomiłam sobie, że mogę siebie uzdrowić. Dotychczas szukałam pomocy u innych. I za to bardzo dziękuję."                                           
- Jadzia z Warszawy

"Dla mnie SBF jest podróżą. Przewodnikiem jest moja dusza. Idę tam, gdzie mnie prowadzi. SBF pozwala mi odkryć nieznane obszary, ukryte za iluzjami matrixa. Poszerzająca się świadomość uszy, ciała i świata pozwala mi na bezpieczne zwiedzanie tego, co nieświadome i nieznane. "                                                 
- Aleksandra z Zielonki

"Soul Body Fusion jest odkryciem swoich mocy drzemiących głęboko w nas. Do ich odkrycia wystarczy połączyć duszę z ciałem dla najwyższego dobra".                                                                                 
- Tomek z Wrocławia

WSZYSTKIE ODPOWIEDZI SĄ W NAS

Tak mówi wiele tradycji duchowych
Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym.

Soul Body Fusion® w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości, wzmocni intuicję i sprawi, że duchowe i fizyczne aspekty Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz miał dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.
Najbliższe warsztaty Soul Body Fusion odbędą się 1 października (niedziela) w Kuźni Zdrowia przy ul. Rzymskiej 21/1 w Warszawie. Więcej informacji na http://kasiagwiazdowska.com/soul-body-fusion-poziom-i/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz