wtorek, 19 lipca 2016

Po warsztacie Soul Body Fusion 16-17.07


W niedzielę zakończył się kolejny, piękny warsztat Soul Body Fusion. Było dużo wzruszeń, wewnętrznych podróży i odkryć. Za każdym razem zadziwia mnie jak będąc w pełni połączonymi z naszymi duszami możemy być bardziej sobą i dawać więcej innym. Cudowny dar, którym warto się dzielić!!!

Oto testymoniale z ostatniego warsztatu:

"Soul Body Fusion pomogło mi w akceptacji i zrozumieniu siebie (...). Akceptacja tego, że to co czuję i robię jest dla mnie w danym momencie najlepsze." 

"Genialna w swej prostocie ścieżka, by stawać się coraz bardziej sobą. Mogłam z jej pomocą doświadczyć swoją prawdziwą tożsamość, ale też sprowadzić ją tutaj na ziemię, do swojego ciała. Czuję, jak dzięki praktyce SBF wciąż się poszerzam. Odzyskałam połączenie nie tylko z duszą, ale też z Duchem. Byłam kanałem, przez który Niebo łączy się z Ziemią (...). Dziękuję!"

"Fuzja jest dla mnie czymś, czego nie rozumiem (i bardzo dobrze), ale wiem, że działa. Mocne, a zarazem proste narzędzie pomocne do transformacji siebie i innych." 

"Soul Body Fusion jest dla mnie zdobyciem zaufania i odwagi, że moja dusza wie co jest dla mnie najlepsze. Jest drogowskazem na dalsze życie." 


Zapraszam na warsztaty Jonette Crowley, autorki metody Soul Body Fusion. Odwiedzi nas już w dniach 6-10.10. Szczegóły na:
http://ewafoley.pl/events/kategoria/soul-body-fusion/jonette-crowley/


Ja się wybieram!!! Nie przegap tej szansy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz